Kontakt

Här kan du komma i kontakt med alla våra medarbetare. För mötesbokning gör du det enklast genom att ringa kontorets växelnummer. Vi finns på plats alla vardagar mellan kl 08:00 och 17:00.

Besöksadress

Norra Esplanaden 16
352 31 Växjö

Kontakta kontoret

Mail kontoret: info@ekonova.se
Telefon kontoret: 010 – 33 33 504

Leyla Bekir

CEO

Expertområde: Ledarskap.

leyla@ekonova.se

073-637 23 30

Joanna Herda

Expertområde: Ensamföretagare

joanna@ekonova.se

073-510 91 53

Sofia Samuelsson

Expertområde: Bokslut.

sofia@ekonova.se

010 – 33 33 504

Selma Kulenovic

Expertområde: Fortnoxexpert

selma@ekonova.se

076-168 29 88

Emelie Söderlund

Expertområde: Digitalisering och effektivisering. Digitaliserade ekonomiprocesser.

emelie@ekonova.se

073-509 84 41

Vlasta Frömlova

Auktoriserad redovisningskonsult FAR

Expertområde: Interimsuppdrag.

vlasta@ekonova.se

072-333 83 00

Jörgen Blixt

CFO

Expertområde: Excel, Avancerad ekonomi.

jorgen@ekonova.se

079-335 77 46

Shadi Moghaddas

Expertområde: Företagare med utländsk bakgrund på engelska. Nyetableringar av företagare med utländsk bakgrund.

shadi@ekonova.se

073-830 73 37

Åsa Karlsson

Expertområde: Momsens alla delar

asa@ekonova.se

072-338 89 89

Besöksadress

Norra Esplanaden 16
352 31 Växjö

Kontakt

leyla@ekonova.se
073 - 637 23 30

 

Vi på Ekonova arbetar med allt från enkel bokföring till avancerad redovisning.  Vårt arbetslag består av ekonomiassistenter, redovisningsekonomer, auktoriserad FAR redovisningsekonom, affärsutvecklare och ekonomer.